• Dames 6
  • Technische staf

    NaamRol
    Jong, Sjoerd deLokale staf
    Schieveen, DylanLokale staf
  • Team indeling

    NaamRol
    Blonk, MarlizTeamspeler
    Goes, PuckTeamspeler
    Herk, Neïm vanTeamspeler
    Hummel, SophieTeamspeler
    Rijkmans, LouiseTeamspeler
    Siteur, MaaikeTeamspeler
    Ulden, Merel vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    Irene DS 4 - VTC Woerden DS 6 donderdag 4 november 20:00 Kees Boekehal Kees Boekelaan 18 3723BA Bilthoven
    Switch DS 4 - VTC Woerden DS 6 donderdag 11 november 19:30 Nieuw Welgelegen Grebbeberglaan 13 3527VX Utrecht
    VTC Woerden DS 6 - VTC Woerden DS 5 zaterdag 20 november 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Bevoc DS 1 - VTC Woerden DS 6 vrijdag 26 november 19:30 De Bosrand Koningin Wilhelminastraat 27 a 3405XP Benschop
    Cito DS 2 - VTC Woerden DS 6 zaterdag 11 december 14:00 De Koppeling De Clomp 1918 3704KS Zeist
    VV Utrecht DS 9 - VTC Woerden DS 6 zaterdag 22 januari 12:00 Galgenwaard Sportcentrum Herculesplein 341 3584AA Utrecht
    VTC Woerden DS 6 - Irene DS 4 zaterdag 29 januari 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Taurus DS 4 - VTC Woerden DS 6 zaterdag 5 februari 14:30 Kruisboog Kruisboog 17 3994AE Houten
    VTC Woerden DS 6 - Boni DS 2 zaterdag 12 februari 13:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    VTC Woerden DS 5 - VTC Woerden DS 6 zaterdag 19 februari 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Jupiter DS 3417
    2OKV DS 2313
    3DVC DS 3411
    4VollinGo DS 649
    5VIVES DS 747
    6Boni DS 736
    7Boni DS 415
    8Timios DS 321
    9VSTS DS 531 . ZVH DS 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.