• Heren 3

  • Technische Staf

    NaamFunctie
    Beusekom, Ruud vanTrainer/Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Bekker, Patrick
    Beusekom, Ruud vanTrainer/Coach
    Boele, Willem
    Graveland, Rolf
    Lems, Sander
    Meijers, Josh
    Mourik, Willem van
    Mouwerik, Jesse van
    Roede, Joost
    Roede, Niels
    Schieveen, Dylan
    Veldkamp, Almar

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    VIVES HS 4 - VTC Woerden HS 4 IJsselhal Oranje Nassaulaan 50 3402CS IJsselstein UT
    VTC Woerden HS 4 - Thor HS 2 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    12 dec. 18:00 zaterdag 12 december 18:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Servylo HS 1 - VTC Woerden HS 4 vrijdag 15 januari 21:30 De Mammoet Calslaan 101 2804RT Gouda
    VollinGo HS 5 - VTC Woerden HS 4 zaterdag 23 januari 14:30 De Zebra Goverwellesingel 10 2807DZ Gouda
    VTC Woerden HS 4 - Dosko HS 2 zaterdag 30 januari 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    VTC Woerden HS 4 - VSTS HS 2 zaterdag 6 februari 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Tovo HS 3 - VTC Woerden HS 4 vrijdag 12 februari 21:30 Lunetten Zwarte Woud 201 3524SG Utrecht
    DOS HS 2 - VTC Woerden HS 4 zaterdag 13 maart 17:00 De Meent Weideveld 8 2871WH Schoonhoven
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag1e set2e set3e set4e set5e set
    Vervallen wedstrijd: 3000H2L GH zaterdag 28 november 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Vervallen wedstrijd: 3000H2L IG donderdag 19 november 21:15 De Stolp Jan Steenlaan 16 2821VB Stolwijk
    Vervallen wedstrijd: 3000H2L GJ zaterdag 14 november 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Vervallen wedstrijd: 3000H2L CG vrijdag 6 november 21:30 Galgenwaard Sportcentrum Herculesplein 341 3584AA Utrecht
    Vervallen wedstrijd: 3000H2L GA zaterdag 31 oktober 13:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Vervallen wedstrijd: 3000BH1B 50 woensdag 21 oktober 21:00 De Stolp Jan Steenlaan 16 2821VB Stolwijk
    Vervallen wedstrijd: 3000H2L BG zaterdag 17 oktober 14:30 De Sporthoeve Vromade 1 2411LG Bodegraven
    VTC Woerden HS 4 - Boni HS 2 4-0 25-18 25-17 25-22 25-23
    VTC Woerden HS 4 - VIVES HS 4 3-1 18-25 25-20 25-23 25-20
    Thor HS 2 - VTC Woerden HS 4 2-3 16-25 25-16 25-16 19-25 12-15
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1Volleer HS 1313
    2VollinGo HS 3311
    3KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg HS 129
    4VTC Woerden HS 239
    5Taurus HS 449
    6VV Utrecht HS 737
    7Grand Café De Vrienden - USV Protos HS 426
    8Cito HS 236
    9VC Houten HS 136
    10Switch HS 334
    11Irene HS 233
    12Tovo HS 222
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.