• Heren 4
  • Technische staf

    NaamRol
    Schoester, JanLokale staf
  • Team indeling

    NaamRol
    Boggende, Koen denTeamspeler
    Horssen, John vanTeamspeler
    Langen, Rick deTeamspeler
    Meijers, RenéTeamspeler
    Riet, Stan vanTeamspeler
    Rietveld, ThierryTeamspeler
    Schaik, Jesper vanTeamspeler
    Schouten, MartijnTeamspeler
    Selier, MennoTeamspeler
    Twiss, AlecTeamspeler
    Ulden, Bram vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatieStraatPlaats
    Dosko HS 3 - VTC Woerden HS 4 De Stolp Jan Steenlaan 16 2821VB Stolwijk
    VSTS HS 2 - VTC Woerden HS 4 De Sporthoeve Vromade 1 2411LG Bodegraven
    Boni HS 2 - VTC Woerden HS 4 Galgenwaard Sportcentrum Herculesplein 341 3584AA Utrecht
    VTC Woerden HS 4 - Tovo HS 3 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Dosko HS 3 - VTC Woerden HS 4 woensdag 21 oktober 21:00 De Stolp Jan Steenlaan 16 2821VB Stolwijk
    VTC Woerden HS 4 - Tovo HS 3 zaterdag 31 oktober 13:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Boni HS 2 - VTC Woerden HS 4 vrijdag 6 november 21:30 Galgenwaard Sportcentrum Herculesplein 341 3584AA Utrecht
    VTC Woerden HS 4 - DOS HS 2 zaterdag 14 november 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
    Dosko HS 2 - VTC Woerden HS 4 donderdag 19 november 21:15 De Stolp Jan Steenlaan 16 2821VB Stolwijk
    VTC Woerden HS 4 - VollinGo HS 5 zaterdag 28 november 15:00 Thijs van der Polshal Jozef Israëlslaan 58 3443CT Woerden
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslag
  • Standen

    #TeamWedstrijdenPunten
    1VTC Woerden HS 5411
    2Limes HS 3310
    3Cratos HS 2310
    4Bevoc HS 2310
    5Serve'72 HS 138
    6UVV/Sphynx HS 237
    7Switch HS 637
    8VOC-Maarssen HS 336
    9Enervo HS 336
    10Jupiter HS 246
    11Servia HS 424
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.